Säljare Kiruna

Lars Lundström

Ägare / Säljare

E-post: lars@lundstrommaskin.se
Telefon: 0980-18700 (knappval 1 Sälj)

Johan Lundström

Säljare

E-post: johan@lundstrommaskin.se
Telefon: 0980-18700 (knappval 1 Sälj)

Mattias Uvén

Säljare

E-post: mattias@lundstrommaskin.se
Telefon: 0980-18700 (knappval 1 Sälj)

Reservdelar Kiruna

Carola Rautio

Lager / reservdelar

E-post: carola@lundstrommaskin.se
Telefon: 0980-18700 (knappval 2 Reservdelar)

Reservdelar

Order

E-post: order@lundstrommaskin.se
Telefon: 0980-18700 (knappval 2 Reservdelar)

Returer

E-post: retur@lundstrommaskin.se

Verkstad

Kiruna

DMM AB

E-post: service@dmmab.se
Telefon: 0980-18700 (knappval 3 ServicePoint Kiruna)
Telefon: 070-2947641
Adress: Forvägen 15B

Hemsida:dmmab.se

Vittangi

Service Point Vittangi

Telefon:0980-18700 (Knappval 4 Servicepoint Vittangi)
Telefon: 0981-10700

E-post: verkstad.vittangi@lundstrommaskin.se
Adress: Gästisvägen 10 Vittangi

Service & underhåll av BRP, Honda Husqvarna produkter

Ekonomi

Anna Ylitalo

Ekonomi

E-post: ekonomi@lundstrommaskin.se
Telefon: 0980-18700 (knappval 5 Ekonomi)

Tillgänglig 09.00 - 14.00

Information och länkar

Vi som jobbar på B.Lundström

Lars Lundström

Säljare / VD

lars[at]lundstrommaskin.se

Johan Lundström

Säljare

johan[at]lundstrommaskin.se

Mattias Uvén 

Säljare

mattias[at]lundstrommaskin.se

Jonas Aho

Säljare / Web

aho[at]lundstrommaskin.se

Carola Rautio

Reservdelar

carola[at]lundstrommaskin.se

Hulda Johansson

Reservdelar

hulda[at]lundstrommaskin.se

Anna Ylitalo

Ekonomi

ekonomi[at]lundstrommaskin.se

André Fjellborg

Servicetekniker Kiruna

Nisse Andersson-Junkka

Servicetekniker Kiruna

Esaias Svonni

Servicetekniker Kiruna

Kundvagn

Tillbaka till butiken

Här var det tomt.

 

You can try some popular tags here:
Featured products:

Account

Account

Inget konto?
Create an Account